zainwestuj

Zainwestuj w Qinoteatr

Szanowni Państwo

Qinoteatr P.S.A. jest spółką akcyjną. Jednak choć to podmiot prawa handlowego, to zapewniam, że istniejemy dla kultury a nie dla zysku. Podjęliśmy decyzję o zaistnieniu w przestrzeni w takiej formie zamiast w tradycyjnego NGO bazującego na dotacjach, bo wydaje nam się, że będziemy mieli większą swobodę i autonomię we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań dla Kultury. 

Jeśli bliski jest Państwu teatr a Qinoteatr przypadł Wam do gustu, to zapraszam do inwestycji. W kwestii szczegółów proszę o bezpośredni kontakt ze mną.

 

Możecie też Państwo w prosty sposób nas wesprzeć poprzez zbiórkę funduszy na zakup niezbędnego sprzętu (lista sprzętu) Jedną z form wsparcia projektu Qinoteatr jest wpłata dowolnej kwoty poprzez zbiórkę “DODAJ NAM SKRZYDEŁ”

Możecie to zrobić Państwo anonimowo lub oficjalnie. Jeśli oficjalnie, to możemy Umieścić Państwa wizytówkę, tak jak wizytówki firm poniżej. Proszę kliknąć w Q ze skrzydłami i zostaniecie Państwo przekierowani do oficjalnej strony PAYPAL. Druga opcja jest dla krajowych wpłat. To tradycyjna forma z koszykiem.

Z poważaniem

Prezes Qinoteatr Pasja P.S.A.

Ryszard Mościcki

889 078 594

Wpłać dowolną kwotę przez PayPal i...

Jak dotąd Wspierają nas.

Hotel**** Skal ul. Bolesława Chrobrego 80 78-111 Ustronie Morskie

Przy wsparciu hotelu Skal zostały stworzone prawne fundamenty spółki Qinoteatr Pasja P.S.A. 

Hotel Skal jako pierwszy w Polsce stał się ORGANIZATOREM QINOTEATRU nr 1. W hotelu odbyły się pierwsze oficjalne seanse Qinospektakli dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, oraz dla feryjnych gości hotelowych

Fundacja Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Włóczykije”

Ul. Jabłoniowa 8, 43-340 Kozy

Przy wsparciu Fundacji miała miejsce projekcja pierwszego nieoficjalnego Qinospektaklu. Odbyła się w osiedlowym centrum kultury PEGAZ w Bielsku-Białej w lipcu 2022.

Wyjątkowo klimatyczne miejsce na Kaszubach (rzut beretem od trójmiasta), gdzie dzieją się rzeczy Kulturalne. Dobry plener dla sceny Qinoteatralnej.